מים חלודים

אל תקחו סיכונים מיותרים! טיהור מים מקצועי במחיר הנמוך ביותר בישראל!

תוכן עניינים

מים חלודים היא בעיה נפוצה במערכת האינסטלציה. זה יכול להיגרם ממספר גורמים, כולל הצטברות של מינרלים וקורוזיה משימוש במים, תחזוקה לקויה, זיהום סביבתי שחודר ומחלחל לצנרת ועוד. הנה כל מה שצריך לדעת בנושא, המשיכו לקרוא.

הדבר החשוב ביותר לזכור הוא, שאם יש לכם מים חלודים במערכת האינסטלציה שלכם, עליכם לנקות אותם בצורה מקצועית. מים חלודים הם סוג של מים שיש בהם הרבה ברזל, אבל לא סוג הברזל שמועיל לנו בריאותית. זה יכול לגרום לצינורות להיהרס ולבסוף להתקלקל. כדי למנוע ממים חלודים לפגוע בצינורות שלך, עליך לנקות אותם ולשטוף אותם במים נקיים. לרוב, תצטרכו קבלן ביוב או אינסטלטור לניקוי מים חלודים.

האם אפשר לנקות לבד מים חלודים מהצנרת?

הדבר החשוב ביותר שיש לזכור הוא שאסור לשפוך אקונומיקה כלור או כל חומר ניקוי אחר לכיור או לאסלה. זאת, מכיוון שהכימיקלים הללו יגיבו עם החלודה בצינור וייצרו אדים רעילים. זה נקרא ריאקציה כימית רעילה. המאמר אמנם מפרט את הדרכים השונות לניקוי מים חלודים וכיצד למנוע את התרחשותם מלכתחילה, אבל חשוב שלא תפעלו לבד אם אין לכם את הידע והכלים לעשות זאת.

לרוב, מים חלודים היא בעיה נפוצה איתה מתמודדים שרברבים. זה יכול להיות תוצאה של דברים רבים כמו קורוזיה בצנרת, נזילות מים ומערכות ניקוז לקויות. השירות של השרברב כולל גם כמה טיפים כיצד למנוע היווצרות מים חלודים במערכת האינסטלציה שלכם.

 

מהם מים חלודים?

מים חלודים הם סוג של מים שיש בהם הרבה חלודה. מינרלים מסוימים, כמו ברזל ומנגן, עלולים לגרום למים להחליד ויש להסירם לפני השימוש בהם. מים חלודים אינם בטוחים לשתייה ועלולים גם לגרום נזק למערכות האינסטלציה. חשוב לדעת איך לנקות מערכת מים חלודה כדי שלא תסתיים בבעיות בהמשך.

שרברב יוכל לסייע לכם בכל מה שאתה צריך לדעת על ניקוי מערכות האינסטלציה החלודות שלך, כולל הגורמים לחלודה במים. חשוב להבין כיצד להסיר חלודה מהצינורות או הכיור שלך, ואיזה כלים תצטרך לעבודה זו. בסופו של דבר, אתם צריכים לדעת שהסיוע של אינסטלטור לא חשוב רק מבחינת שמירה על הצנרת, אלא גם שמירה על הבריאות שלכם.

 

עד כמה מים חלודים היא תופעה שכיחה?

מים חלודים הם סוג של מים המכילים חלודה. זה לא תופעה שכיחה במיוחד, אבל זה יכול לקרות כאשר מים יושבים בצנרת במשך זמן רב. רוב האנשים אינם מודעים להשפעות של מים חלודים ומה לעשות בנידון. אם יש לך מים חלודים שדולפים ממערכת האינסטלציה שלך, תצטרך למצוא את המקור ולתקן אותו לפני כל דבר אחר שנעשה במבנה מבחינת תשתיות.

במובן זה, מים חלודים הוא מונח המתייחס למים עם חלודה. החלודה נמצאת בדרך כלל בצורה של פתיתים קטנים או אבקה, כמו גם הצטברות חלודה על דפנות צנרת האינסטלציה של המבנה. זה יכול להיגרם ממספר גורמים, כמו נוכחות של ברזל או נחושת באספקת המים, קורוזיה מצינורות ומינרלים במי תהום, דליפת כימיקלים למערכת הביוב ועוד.

מים חלודים הם לא רק עניין קוסמטי

מים חלודים הם לא רק עניין קוסמטי – הם עלולים לגרום גם לבעיות בריאותיות חמורות אם נחשפים אליהם במשך תקופה ממושכת. זו הסיבה שחשוב לשמור על צנרת נקייה וללא חלקיקי חלודה. ישנן מספר דרכים בהן תוכלו לנקות את מערכת האינסטלציה שלכם – תלוי כמה זמן ומאמץ תרצו להשקיע בה.

כדי לוודא שאתם מבצעים את העבודה הנכונה ביותר, חשוב יהיה לערוך מחקר שוק מסוים. המלצה מאיתנו, יהיה כדאי לערוך השוואת מחירים בין אינסטלטורים לניקוי מים חלודים. בואו נבין במה השוואת מחירים בין שרברבים למים עם חלודה תסייע לכם.

 

כדאי לבצע השוואת מחירים בין אינסטלטורים לניקוי מים חלודים

אנשים רבים אינם מודעים לעובדה שיש הבדל עצום בין המחירים של אינסטלטורים ומנקי מים חלודים. אם אתם מחפשים אינסטלטור, אתם יכולים לצפות לשלם בין 550 ₪ ל-1,150 ש"ח עבור ביקור אחד בלבד.

חשוב לדעת כמה עולים השירותים הללו כדי שתוכלו לקבל החלטה מושכלת לגבי סוג השירות המתאים ביותר לצרכים שלכם. כאשר אתם צריכים אינסטלטור לניקוי מים חלודים, חשוב להשוות מחירים ולראות איזה מהם משתלם יותר. זה יעזור לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר. במובן מסוים, אינסטלטור מקצועי יכול לפעמים להיות זול יותר מאשר שימוש בחומרי ניקוי מים חלודים.

ניקוי חלודה במים: כיצד אינסטלטור יכול לחסוך לנו כסף?

זאת, כי יש לו את הציוד לבצע את העבודה בצורה נכונה ויעילה. אם תשתמשו בכל מיני חומרי ניקוי שרכשתם בחנות, ייתכנו 2 דברים עיקריים: 1) לא תצליחו להסיר את החלודה מהמים. 2) תגרמו להרחבת הנזק בצנרת המים.

לא פעם, אנשים משתמשים למשל בסודה קאוסטית בציפייה שהיא תפתור להם את הבעיה של מים חלודים בצנרת. לא רק שסודה קאוסטית לא תמיד עוזרת בבעיה של מים עם חלודה, אלא שסודה קאוסטית יכולה לגרום להתפוררות הצנרת, סדקים ואף פיצוצים בתשתיות האינסטלציה.

למה חשוב לקבל סיוע של אינסטלטור לניקוי מים חלודים?

כאשר המים חלודים, יכול להיות קשה לנקות אותם. זה יכול גם להיות מסוכן לבריאותם של אנשים ובעלי חיים. אם יש במים חלודה, צריך להיעזר באינסטלטור כדי להיפטר מהחלודה ולוודא שהמים בטוחים לשימוש.

הסיבה העיקרית שבגללה כדאי לכם להזמין אינסטלטור שינקה לכם את המים החלודים היא, כי לרשותו עומדים הכלים הנכונים הנחוצים למשימה זו. זכרו, כאשר מים חלודים, הם עלולים לגרום לנזק רב למערכת האינסטלציה. זה יכול להחליד את הצינורות ולהוביל לדליפות ותיקונים יקרים. כמו כן, לאי-אלו בעיות בריאות בעת שתיית המים עם החלודה.

עומר דויד

עומר דויד

בעל חברת טמ"מ - מים זכים.
חברת טמ"מ – מים זכים מתמחה כבר שנים רבות בכל הקשור לניקוי וחיטוי מערכות מים: מאגרים, צנרת מי שתיה, צנרת ביוב, מערכות השקיה, מז"ח ועוד.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דיגום מים

דיגום מים הוא שיטה המאפשרת לגלות זיהום במקורות מים שונים. הדיגום דורש מעצם טבעו דיוק

קרא עוד »
התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!