מסנן אבנית לבית אקווה

השאירו פרטים ונשמח ליצור קשר בהקדם

איכות ובריאות מעל הכל

מסנן אבנית לבית  סינון מים ביתי התקנה על הברז הראשי 

סינון חול חלודה ומוצקים מרחפים 

 

סינון מים

סינון מים מיקרוני רשת נירוסטה פנימית המכילה כדוריות סילפוס הגורומות לשיקוע האבנית החלפה אחת לחצי שנה

מחירים ללא תחרות

מסנן אבנית לבית  ב490 שח בלבד רק באקווה נט סינון מים ביתי

סינון אבנית

גוף האדם, בנוי מ-70% מים, כך שהמים הם הדבר הנחוץ ביותר לאדם. זו הסיבה שהמודעות להם היא גבוהה ואנשים היום נזהרים משתייה של מי ברז שלא עברו סינון. ישנם אנשים שהמלצת הרופאים שלהם, היא שתייה של מים טהורים. אנשים שסובלים מבעיות בפרקים, מעייפות כרונית, מודים כ הרגשתם הבריאותית השתפרה בגלל שתייה של מים טהורים. רבים רוכשים מסנן מים או מערכת של טיהור מים ביתית. מערכת זו היא נוחה וניתן לעשות בה שימוש גם למשקאות חמים או קרים, בימי החורף והקיץ ובכל עונות השנה.

גם בבישול, אנשים היום כבר עושים שימוש במים מסוננים וטהורים, בגלל השמועה של פלואוריד וחומרים כימיים אחרים שחודרים למים שלנו. כך הם רגועים יותר שהמים שהם עושים בהם שימוש הם בריאים לבני המשפחה ולהם.

 להיות בריאים יותר עם מסנן המים האיכותי של אקווה נט

בגלל עלויות של בקבוקי המים המינרליים, אנו מחשבים ורואים כי הרבה יותר משתלם לרכוש מסנן מים אם בתור יחידה חיצונית, או אם בתור מערכת בית שמטהרת את המים הביתיים שלנו והיא מכילה גם סוגי מסננים שונים שהם יעילים ואנו חשים כי הבריאות שלנו היא תחת שליטה. חברת אקווה נט, בבעלותה של הנדסאי מים , הינה אחת החברות הוותיקות יותר לכל הקשור לטיפול במים, אם בתעשייה, למגזר הפרטי או למוסדות. מסנני המים של חברת אקווה נט הם מבין היעילים ביותר וכן, כל המסננים והמתקנים לטיהור, הם תחת תו תקן של מכון התקנים.

פילטר אבנית – מנקים את הלכלוך מהמים

באמצעות פילטר אבנית ניתן לסנן את החומרים אשר סופחים מגנזיום וקלציום.

 הפילטר מותקן בכניסה לבית, לאחר שעון המים והוא מסנן את החול, החלודה, הטפילים ושאר הגופים הזרים.                                                                                                                           

פילטר האבנית הינו פרקטי ביותר משום מפחית את כמות האבנית מבלי לפגוע במינרלים הבריאים אשר חשובים לגופינו                                                                                                                     חשוב מאוד לרכוש את פילטר האבנית מחברה מנוסה וותיקה אשר עוסקת בתחום במשך שנים וסיפקה שירות למגוון לקוחות בעלי צרכים שונים.                                                                 בכדי למצוא את החברה המתאימה ביותר, מומלץ להיעזר באינטרנט – לבחון אתרים שונים של חברות אשר מספקות פילטרים נגד אבנית, לקרוא המלצות, לבקש המלצות ממכרים אשר רכשו את הפילטר ולבחור בחברה המתאימה.                                                                                   חשוב לרכוש פילטר אשר עומד בתקני הבריאות, האיכות ואושר לשימוש באירופה ובישראל. כמו כן, יש לבקש תעודת אחריות ופרטים על המתקן.                                                                              יש לציין כי הפילטר מחזיק מעמד למשך שנים ואינו דורש טיפול רב, אך יש לנקז את הברז אשר נמצא בתחתית המכשיר. יש לעשות זאת כמה פעמים בשנה.

מי מתקין את הפילטר ? בחרו בבעל מקצוע מנוסה ואמין !

חשוב לבחור במתקין מקצועי אשר יודע כיצד להתקין את פילטר האבנית.                                 בכדי להיות בטוחים שבעל המקצוע שלכם מנוסה, יש לוודא זאת מול החברה ממנה רכשתם את המתקן.                                                                                                                       מתקן איכותי אשר הותקן בצורה נכונה, יאפשר לכם ליהנות מכל ההטבות – תיהנו ממים איכותיים (אולי אפילו תתחילו לשתות יותר ולשפר את בריאותכם), שמירה על מכשירי החשמל, חיסכון בכספים ועוד.

פילטר אבנית – אפשרויות רבות. בחרו בפילטר המתאים ביותר לצרכים שלכם

פילטר האבנית יאפשר לכם לשתות מים איכותיים, צלולים ובריאים אשר ייטיבו עם גופכם ויגרמו לכם לחוש רעננים וחיוניים.                                                                                                               המים הנקיים יאפשרו למכשירי החשמל להחזיק מעמד במשך שנים, עלויות החשמל יפחתו משום שמכשיר חשמלי אשר מכוסה באבנית דורש הפעלה ארוכה יותר אשר צורכת חשמל בכמות רבה יותר ועוד.                                                                                                                               תוכלו לבחור בין מגוון סוגים של פילטרים – תוכלו לרכוש פילטרים גדולים, פילטרים קטנים, פילטרים בסגנונות, עיצובים, צבעים, תוכלו לבחור פילטר לצרכים תעשייתיים, לביתכם הפרטי, למשרד ו

מסנן אבנית – להתמודד עם האבנית בצורה הטובה ביותר

מדינתנו משקיעה מאמצים רבים בכדי לספק לנו מים איכותיים, אך למרות הניסיונות לספק מים באיכות גבוהה, היא אינה מצליחה לספק לתושבים מים אשר נקיים מאבנית, לכלוך, חיידקים, מתכות ומזיקים שונים.                                                                                                                       המים המזוהמים פוגעים בבריאות האדם, בבריאות בעלי החיים והצמחים, האבנית אשר נדבקת למכשירי החשמל גורמת לעלייה בצריכת החשמל, פוגעת במכשירי החשמל ומונעת מהם להחזיק מעמד לאורך זמן רב, פוגעת בכביסה, גורמת לסתימת צנרות וכיורים ועוד.                                                                                                                                 בכדי להתמודד עם בעיית המים ולאפשר לתושבי הארץ ליהנות ממים נקיים ובריאים, הוקמו מגוון חברות אשר מספקות פתרונות לטיפול במים. אחד הפתרונות היעילים והפופולאריים ביותר, הינו שימוש במסנן אבנית.                                                                                                                                מסנני האבנית מתאימים לבתים, משרדים, מוסדות ציבוריים, מוסדות תעשייתיים ועוד. בעזרתם, יכולים בני הבית, עובדי המשרד, עובדי מסעדות, בתי קפה ועוד, לשתות, להתקלח, לכבס וכו' במים צלולים ונקיים.                                                                                                                                                                אם אתם מעוניינים לרכוש מסנן אבנית ולשפר את איכות החיים שלכם, יהיה עליכם לפנות אל חברה איכותית אשר מעסיקה עובדים מנוסים, בצורה זו, תוכלו לרכוש את מסנן האבנית המתאים ביותר עבורכם.                                                                                                                         

איך אמצא את החברה המתאימה ?

תוכלו לאתר את החברה המתאימה באמצעות מנועי החיפוש וגוגל, תוכלו לבחון כמה אתרים של חברות אשר עוסקות בתחום, להשוות בין השירותים וסוגי המסננים שכל חברה מספקת, להשוות בין המחירים של מסנני האבנית, לבדוק אם מסנן האבנית כולל תו תקן, לבדוק האם החברה מספקת אחריות וכמובן – לקבל המלצות.                                                                                           אם נמאס לכם להתפשר על איכות המים ואתם מעוניינים לרכוש מסנן מים איכותי, עמיד ולקבל שירות מאנשי מקצוע מנוסים אשר יודעים כיצד להתאים לכל לקוח את מסנן האבנית המתאים ביותר, כדאי לכם לפנות את חברת אקווה נט.   

למה כדאי לכם לקבל שירות מחברה אקווה נט ?

 עובדי חברת אקווה נט הינם מנוסים ומקצועיים ביותר. עובדי החברה סייעו ומסייעים למגוון לקוחות ובעלי עסקים בעלי צרכים שונים – בין הלקוחות הללו קיימים: החברה הכלכלית לפיתוח עמק חפר, מאפיית אלומות, פאב הספרייה, שינקין בר, רשת קינג ג'ורג', קפה לנדור, מועצות מקומיות, פסטה דל קאזה, ועדי בתים במגוון אזורים במרכז הארץ, אולמי האחוזה ועוד.                                                                                       הידע והניסיון שצברו עובדי החברה, יסייעו לכם לבחור את מסנן האבנית האיכותי והמתאים ביותר. תוכלו ליהנות ממבחר נרחב של מסנני מים, כמו למשל : מסנן אבנית ספיר מבית עמיעד (מסנן קטן שמונע חלודה, לכלוך, זיהומים, מוצקים, אבנית, מונע סתימות ונזילות ומשביח את המים), מסנן אבנית סופר ספיר ( מסנן שמונע אבנית, עמיד ללחצים גבוהים, יודע מתי יש לנקות את הסנן המקרוני, מנקז משקעים וכו'), מסנן מים ביתי משולב בכדוריות סיליפוס) ועוד.                                                                        באמצעות המסננים האיכותיים, תוכלו לפתור את כל הבעיות  – הכביסה לא תפגע, הקומקום יישאר נקי מאבנית, דוד השמש יפעל כמו שצריך, תחסכו כספים משום שתזדקקו לפחות חשמל ותשתו מים בריאים ונקיים.

איפה מתקינים את המסנן ואיך הוא עובד ?

את מסנן האבנית יש להתקין על קו המים אשר מוביל אל ברז המים או אל המכשיר החשמלי. מסנן האבנית סופח את המגנזיום והקלציום אשר יוצרים את האבנית, והפחתת כמות האבנית תגרום למים להפוך ממים קשים למים רכים ונקיים.   יש לציין כי הסברה שמסנן האבנית פוגע באיכות ובכמות המינרלים במים, אינה נכונה – מסנן האבנית אינו מפחית את כמות המינרלים, הוא רק מפחית את כמות האבנית אשר מצויה בהם.    עובדי חברת אקווה נט יעניקו לכם יחס אישי, אדיב ויעשו ככל יכולתם בכדי שתהיו מרוצים. פנו אל החברה עוד היום, ושפרו את איכות חייכם.

רצוי מאוד לרכוש מסנן מים ביתי  – כי אם לא מסננים לא שותים !

בכדי לחיות חיים בריאים ובכדי לשמור על גופינו, עלינו לשתות הרבה מים. (לפי ההמלצות יש לשתות כשמונה עד עשר כוסות מים ביום).    מכיוון שמשרד הבריאות אחראי לספק לתושבים מים נקיים, עוברים המים דרך ארוכה ומגוון טיפולים. מטרת הטיפולים הם להפחית את כמות הלכלוך במים, לנקות אותם מחומרים כימיים מסוכנים, להוסיף למים כלור אשר הורג את החיידקים ועוד.    לאחר תהליכי הניקוי הללו, ממשיכים המים לצבור חלודה ושאר משקעים, לכן חשוב לנקות אותם שוב.     באמצעות התקנת מסנן מים בבית ניתן לנקות את המים מהמשקעים השונים.   מסנן המים מנקה את המים מאבנית (חומר בצבע לבן אשר נמצא בקומקום. החומר נוצר ממינרלים ששוקעים במים, האבנית מסוכנת לאדם, לצומח ולמכשירים שונים) ומזיהומים שונים שהאדם אינו יכול לראות.   ניתן להתקין מגוון מסנני מים בבית ולהציב אותם במטבח, ליד מדיח הכלים, במקלחת ועוד.    לאחר התקנת המסננים יהיה ניתן ליהנות מהיתרונות הרבים של המים הנקיים, הצלולים והרעננים, המים הללו תורמים לירידה במשקל, לניקוי הגוף, לעור הפנים, לתהליך העיכול ועוד.

אילו סוגי מסנני מים קיימים בשוק ומהם ההבדלים בין המסננים השונים ?

ניקוי המים מתבצע על ידי העברת המים במסננים שמשמידים חיידקים (המסננים מכילים נורת UV אשר משמידה חיידקים ושאר טכנולוגיות יעילות). ישנם מגוון סוגים של מסנני מים בשוק – מסנן מכני, מסנן פחם פעיל, מסנן באמצעות אוסמוזה הפוכה ומסנן מיקרוביאלי אשר כולל שימוש בנורת UV. המסנן המכני אינו מאפשר לחלקיקים אשר גדולים מעשרות מיקרונים לעבור. חשוב לציין שהמסנן המכאני אינו משפיע על האבנית. למסנן פחם פעיל יש שטח פנים גדול והרבה נקבוביות, באמצעותן הוא מסוגל להרחיק תרכובות אורניות שונות וכלור. מסנן עם נורת UV הורג את הבקטריות והחיידקים. כמו כן, הוא לא פוגע באיכות המים או במשתמש.  מסנן באמצעות אוסמוזה הפוכה תופס את הלכלוך ולא נותן לו לעבור. לשיטת האוסמוזה ההפוכה יש חסרונות – היא אומנם מסננת את המים באופן מלא אך חלק מהמינרלים הטובים נעלמים, המים הופכים לתפלים ולא טעימים ורק כ- 25 אחוז מהמים מגיעים אל הברז. (כך שמדובר על שיטה בזבזנית ביותר).

כל כמה זמן יש להחליף את מסנן המים ? אל תמשכו את חיי המסנן זמן רב מידי !אם החלטתם להתקין מסנן מים יהיה עליכם להחליף אותו מידי תקופה.   תקופת חייו של המסנן תלויה בכמות הליטרים שהוא מסנן (הכמות נקבעת לפי התקן), או שהיא נמשכת כחצי שנה.  במידה ורכשתם מסנן עם נורת UV, תהיה עבודתה של המנורה מושפעת ממשך השימוש.  עוצמת המנורה תפחת לאחר כשנה ובכדי לשמור על מים נקיים ומסוננים יהיה עליכם להחליף אותה בזמן.      מבחר מסנני המים אשר כוללים מגוון טכנולוגיות חדישות מאפשר לכל בעל בית או בעל משפחה לבחור את המסנן המתאים ביותר.   לפי מחקרים שונים אשר בוצעו בנושא, התגלה כי מים שעברו תהליך סינון הינם בריאים וידידותיים יותר. נוסף על כך, המים המסוננים חוסכים סכומי כסף גבוהים משום שהם זולים הרבה יותר ממתקני מים מגוונים, מתקנים של תמי 4, בקבוקים אשר נקנים בכל שבוע (אותם יש לסחוב עד הבית) וכו' . כמו כן, מסנני המים לא דורשים מהלקוח להשתמש בחשמל.   במידה ותרכשו מסנן מים איכותי ותקפידו על הוראות השימוש, תוכלו ליהנות ממים נקיים, טעימים, בריאים ומסוננים. בצורה זו תוכלו לשפר את רמת החיים שלכם בצורה משמעותית.

מסנן מים  מסנן אבנית מסנן מים עמיעד מסנן מים ביתי סינון מים סינון אבנית טיהור מים סינון אבנית פילטר מים פילטר אבנית

 

צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

קרליבך 14 תל אביב

טלפון ליצירת קשר 0583325647

אודות

אקווה סינון וטיהור מים

אודות