מסנן אבנית לבית אקווה

השאירו פרטים ונשמח ליצור קשר בהקדם

איכות ובריאות מעל הכל

מסנן אבנית לבית  סינון מים ביתי התקנה על הברז הראשי 

סינון חול חלודה ומוצקים מרחפים 

 

סינון מים

סינון מים מיקרוני רשת נירוסטה פנימית המכילה כדוריות סילפוס הגורומות לשיקוע האבנית החלפה אחת לחצי שנה

מחירים ללא תחרות

מסנן אבנית לבית  ב490 שח בלבד רק באקווה נט סינון מים ביתי

טיהור מים- מה זה אומר?

תהליך טיהור המים כולל סילוק חומרים, כימיקלים ושאר זיהומים אשר נמצאים במים. המים אשר עברו את תהליך הטיהור מיועדים עבור שתייה ומטרות נוספות, כמו למשל: לצורך תחומי החקלאות, התעשייה, הרפואה ועוד.

ניתן לבצע את תהליך הטיהור באופן פיזי, ביולוגי או כימי.

תקן איכות מי השתייה הינו בינלאומי והוא עוסק בשיטות ובדרישות בדיקת מערכות סינון המים. התקן בודק נושאים שונים, ביניהם: תפקוד הידרולי, בטיחות חשמלית, השפעת המערכת על מי השתייה ועוד.

מכיוון שהשוק מציע כמה סוגי מערכות אשר מטפלות במי שתייה וסוגים שונים של מסננים, יש לרכוש את מערכות טיהור המים והמסננים  מחברה איכותית אשר משווקת מוצרים חדשים, משוכללים וידידותיים לסביבה, כך שהם יחסכו במים וחשמל. נוסף על כך, מומלץ לקרוא ולקבל אינפורמציה אודות סוגי המערכות והמסננים.

אילו מערכות וסוגי מסננים לטיפול במי שתייה קיימים בשוק?

כיום, ניתן למצוא שלושה סוגים של מערכות לטיפול במי שתייה: המערכת הראשונה מתחברת אל מבוא המים אשר נמצא בדירה, המערכת השנייה אינה מחוברת אל רשת אספקת המים (כמו למשל כדים שונים) והמערכת השלישית מתחברת לנקודת מים ספציפית בדירה.

בין סוגי המסננים תוכלו למצוא את המסנן המכני- מסנן אשר מבוסס על אוסמוזה הפוכה, מערכות לטיהור מיקרוביאלי ומסנן פחם פעיל.

להלן הסבר קצר על כל מסנן:

המסנן המכני מאפשר למים לעבור וחוסם חלקיקים בגדלים מסוימים. המסנן המכאני כמעט ואינו משפיע על כמות המתכות אשר נמצאות במים.

מסנן האוסמוזה ההפוכה מכיל ממברנה אשר מאפשרת רק למים לעבור. הממברנה מפחיתה את כמות המינרלים והמתכות בצורה ניכרת, אך אינה מרחיקה תרכובות אורגניות בצורה איכותית. טיב מערכות האוסמוזה ההפוכה נקבע לפי לחץ המים ואיכותם. כמו כן, יכילו המערכות סנן פחם פעיל וסנן מכני.

*חשוב לציין כי מסנני האוסמוזה ההפוכה מבזבזים כמויות מים גדולות.

מערכות לטיהור מיקרוביאלי מטהרות את המים בעזרתאמצעים מכניםאו באמצעות מנורת כספית בעלת קרינה על סגולית. הקרינה העל סגולית ממיתה את החיידקים. לאחר יציאת החיידקים נעלמת הקרינה מהמים. יש לציין כי המים אינם נפגעים מהקרינה.

 מסנן פחם פעיל – את מסנן הפחם הפעיל ניתן להתקין ליד שעון המים, כיחידה עצמאית אשר במרכזה נמצא ברז אועל פיית ברזים וכו'.

מסנן הפחם הפעיל קיים במרבית מערכות טיהור המים. תפקידו של המסנן הוא לשפר את ריחם וטעמם של המים. שיפור הטעם והריח מתבצע על ידי הרחקת תרכובות אורגניות וכלור.

הפחם הפעיל אינו מפחית את כמות המינרלים והמתכות. יש לציין כי למרות שמטרתו של מסנן הפחם הפעיל היא להרחיק חיידקים, הוא עשוי להפוך לבית גידול לחיידקים כאשר המים אינם זורמים דרכו.

חשוב מאוד להחליף את המסננים בתדירות קבועה ובהתאם לכמות המים אשר עברו במסנן וכמות הפחם אשר נמצא בפנים.

 מעוניינים לרכוש מערכת טיהור איכותית ומסנן מים יעיל?

 אם אתם מעוניינים לרכוש מערכות טיהור מים ומסננים איכותיים ועמידים אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו- חברת אקווה- נט. עובדי החברה המקצועיים שלנו יסייעו לכם למצוא את מערכת הטיהור ומסנן המים המתאימים ביותר ויחסכו לכם זמן, אנרגיות, התלבטויות וכספים.

צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

קרליבך 14 תל אביב

טלפון ליצירת קשר 0583325647

אודות