מסנן אבנית לבית אקווה

השאירו פרטים ונשמח ליצור קשר בהקדם

איכות ובריאות מעל הכל

מסנן אבנית לבית  סינון מים ביתי התקנה על הברז הראשי 

סינון חול חלודה ומוצקים מרחפים 

 

סינון מים

סינון מים מיקרוני רשת נירוסטה פנימית המכילה כדוריות סילפוס הגורומות לשיקוע האבנית החלפה אחת לחצי שנה

מחירים ללא תחרות

מסנן אבנית לבית  ב490 שח בלבד רק באקווה נט סינון מים ביתי

כדורי סיליפוס – מי אתם?

אחת הדרכים הפופולאריות ביותר למניעת אבנית הינה שימוש בכדורי סיליפוס. כדורים אלו מכילים סידן, מגנזיום, פוליפוספאט של נתרן וסיליקאט (תרכובת אשר כוללת אניון. במרכז האניון נמצא אטום צורן יחיד או מספר אטומים ואלו מוקפים בליגנדים בעלי מטען חשמלי שלילי).

הסיליפוס משחרר למים כמות קטנה של זרחן (אל דאגה- הדבר בטוח לגמרי). המטרה של כדורי הסיליפוס היא לרכך את המים (כלומר- להפוך אותם לפחות קשים).

כדורי הסיליפוס מסייעים למגוון אנשים, ביניהם- בתים פרטיים, בנייני תעשיה, בניינים ציבוריים ועוד. הכדורים מספקים הגנה מפני אבנית וקורוזיה בצנרת (הכדורים יוצרים שכבת הגנה דקה על חלקם הפנימי של צינורות המים. בצורה זו הם מונעים את בעיית הקורוזיה), מרככים את האבנית ומסלקים אותה. נוסף על כך, מונעים כדורי הסיליפוס מים חומים או מים אדומים, חוסכים את עלויות האינסטלציה ומפחיתים באופן משמעותי את צריכת החשמל.

איך תשמרו על הבריאות עם כדורי סיליפוס?

כדורי סיליפוס אינם מונעים מים קשים, אך הם מפחיתים את כמות האבנית, החלודה והמשקעים. במקרים מסוימים מצליח מסנן המים לסלק את המשקעים הללו לגמרי.

כדורי הסיליפוס מונעים מצינורות הברזל להתחמצן, דבר אשר מונע מהמים להיהפך לחומים. בצורה זו  הופכים המים לבלתי מזיקים ובריאים לשתייה.

 כמו כן, אין הכדורים משפיעים על טעמם, צבעם או ריחם של המים וחלק מהמשתמשים הדגישו כי טעמה של השתייה החמה השתפר (כך שנוסף ליתרונות, יהיה לכם ולאורחים שלכם קפה משובח).

בכדי לשמור על פעולתו היעילה של הסיליפוס יש להוסיף לו עוד כדורי סיליפוס. יש לעשות זאת כל חצי שנה בערך או לחילופין- בהתאם לכמות המים בה אתם משתמשים.

חברת אקווה- נט מציעה לכם מסנן מים איכותי!

אם אתם מחפשים מסנן מים איכותי, נשמח להמליץ לכם על מסנן מים מונע אבנית מדגם S.L.R. את המסנן העמיד אשר עשוי מנירוסטה יש להתקין בכניסה הראשית מייד לאחר שעון המים. באמצעות המסנן יהיה ניתן למנוע כניסת חלודה, גופים זרים, טפילים, בוץ ועוד. המסנן עומד בתו התקן האמריקאי NSF-60  –, תקני האיכות הבין לאומי ותקני הבריאות.

יש לציין כי אין צורך להחליף את המסנן. כל שצריך לעשות יהיה לנקז את הברז אשר נמצא בתחתית כמה פעמים בשנה.

החברה שלנו משווקת כדורי סיליפוס מקוריים ואיכותיים (כן, כמו בכל דבר, גם כאן יש להיזהר מחיקויים). במידה ויש לכם שאלות או התלבטויות, אתם מוזמנים לצור קשר ועובדי החברה המקצועיים שלנו ישמחו לספק מענה מלא.

צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

קרליבך 14 תל אביב

טלפון ליצירת קשר 0583325647

אודות