מסנן אבנית לבית אקווה

השאירו פרטים ונשמח ליצור קשר בהקדם

איכות ובריאות מעל הכל

מסנן אבנית לבית  סינון מים ביתי התקנה על הברז הראשי 

סינון חול חלודה ומוצקים מרחפים 

 

סינון מים

סינון מים מיקרוני רשת נירוסטה פנימית המכילה כדוריות סילפוס הגורומות לשיקוע האבנית החלפה אחת לחצי שנה

מחירים ללא תחרות

מסנן אבנית לבית  ב490 שח בלבד רק באקווה נט סינון מים ביתי

מים צלולים בכל הבית

שמירה על מוצרי החשמל

מסנן מים עמיעד

חברת עמיעד מספקת פתרונות סינון מים עבור מגוון צרכים. בין פעולותיה הרבות מספקת החברה מענה עבור חקלאים אשר פועלים באופן עצמאי ואגודות חקלאיות גדולות. כמו כן, מספקת עמיעד מים לשדות, ממחזרת מים לצרכי השקיית ירקות ופירות, מספקת מים עבור תשתיות המים העירוניות וכו'.

פעילותה של החברה מתפרסת על פני יותר מ- 66 מדינות בכל רחבי העולם. בין המסננים שמשווקת החברה ניתן למצוא: מסננים אוטומטיים, מסננים חצי אוטומטיים ומסננים ידניים.

להלן הסבר על שלושת סוגי המסננים שמשווקת חברת עמיעד:

מסננים אוטומטיים: המסננים האוטומטיים של החברה מסוגלים לנקות את עצמם באופן אוטומטי ובזמן קבוע ומוגדר. הניקוי מתבצע במהירות ואינו מפריע לזרימת המים. כמו כן, ניתן לבחור בסוג הבקרה המועדף כאשר האפשרויות הן: בקרה אלקטרונית או בקרה הידראולית וישנן מגוון דרגות של סינון מים.

המסננים האוטומטיים הינם בעלי מידות שונות- כך שניתן להשתמש ביחידה אחת או במספר יחידות. בצורה זו, יכול כל לקוח לקבל מענה מלא לצרכיו.

מסננים חצי אוטומטיים: המכלולים החצי האוטומטיים של עמיעד מסייעים לניקוי מסננים ידניים ומשדרגים את מסנני הפלסטיק ומסנני המתכת.

באמצעות הוספת מנגנון ניקוי פשוט ניתן להפוך את המסנן הידני לאוטומטי למחצה. בצורה זו, אין צורך לנתק את המים ולשטוף את רשת המסנן. כמו כן, אין כל הפרעה לזרימת המים בזמן בו מתבצעת השטיפה. נוסף על כך, מסוגלים המכלולים החצי אוטומטיים לבצע ניטור חזותי של גוף הסינון מבלי להפריע לזרימתם של המים.

מסננים ידניים:

חברת עמיעד מספקת מגוון מסנני פלסטיק, מסנני מתכת וקרבי סינון רבים אשר ניתנים להחלפה ומותאמים ללקוח באופן אישי. כמו כן, קל לתחזק את המסננים הידניים, הם ניחנים בדרגת סינון זמינות מ- 3500 עד 22 מיקרון, ניתן לפרק אותם ולנקות אותם כהלכה ועוד.

מסנני המים של חברת עמיעד הינם איכותיים, יעילים ועמידים. כמו כן, ממשיכה החברה לשפר את מוצריה.

היכן ניתן לרכוש את המסננים?

אם אתם מעוניינים לרכוש מסנן מים של חברת עמיעד, אתם מוזמנים לפנות אל חברת אקווה- נט ולקבל שירות אדיב ומקצועי.

חברת אקווה- נט מספקת שפע פתרונות לטיפול ושיפור איכות המים. החברה מתמחה בהתקנת מערכות רבות, ביניהן: מרכך מים, בר מים, מסנני מים ועוד.

חברת עמיעד מתמחה בפיתוח ושיווק פתרונות לסינון מים. החברה עוסקת בתחומה מעל ל- 40 שנה ומספקת פתרונות איכותיים ומגוונים, כך שרכישת מוצרי החברה הינה בטוחה וכדאית. הטכנולוגיה הירוקה של החברה מאפשרת לה לצור פתרונות אשר עומדים בתקנים המחמירים ביותר.

באמצעות מסנן מים של חברת עמיעד יהיו מי השתייה שלכם נקיים וצלולים, דבר אשר יסייע לכם לשמור על הבריאות. כמו כן, יסייעו מסנני המים בשמירה על מכשירי החשמל הביתיים ויפחיתו את עלויות החשמל- שכן משך זמן הפעלת המכשירים יקטן.

צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

קרליבך 14 תל אביב

טלפון ליצירת קשר 0583325647

אודות