מסנן אבנית לבית אקווה

השאירו פרטים ונשמח ליצור קשר בהקדם

איכות ובריאות מעל הכל

מסנן אבנית לבית  סינון מים ביתי התקנה על הברז הראשי 

סינון חול חלודה ומוצקים מרחפים 

 

סינון מים

סינון מים מיקרוני רשת נירוסטה פנימית המכילה כדוריות סילפוס הגורומות לשיקוע האבנית החלפה אחת לחצי שנה

מחירים ללא תחרות

מסנן אבנית לבית  ב490 שח בלבד רק באקווה נט סינון מים ביתי

אקווה סינון מים

מים צלולים בכל הבית

שמירה על מוצרי החשמל

מסנן מים מומלץ

בימים עברו לא היו לנו יותר מידי ברירות- היינו ניגשים לבאר ושואבים
את מימייה או לחילופין, שותים ממי הנחל ומשתמשים בהם לצורך רחצה או הרתחת מים.

עם חלוף השנים והתפתחות הטכנולוגיה, החלו רבים להתייחס אל המים הנקיים
כמובן מאליו, ועדיין, עולות  מידי תקופה
כתבות אשר מטילות ספק בניקיונם ואיכותם של המים. כתבות אלו עשויות להלחיץ.

בניגוד לעבר, כיום ניתן לפתור את הבעיות ולקבל מים נקיים על ידי רכישת
מערכות ביתיות לטיהור וסינון מים. מכיוון שהשוק מציע מגוון סוגים של מערכות לסינון
מים, עשויים הצרכנים להתבלבל ולהתקשות בקבלת ההחלטה.

מה המטרה המדויקת של מערכות הסינון הללו?

מטרתן הכללית של המערכות השונות היא לסנן ולטהר את המים, אך המערכות נבדלות זו מזו בהתאם ליעודן. ישנן מערכות שמטרתן להרחיק חלקיקים אשר פוגעים במראה של המים, יש מערכות שמטרתן לשפר את הטעם והריח של המים, ישנן מערכות שמטרתן להרחיק מתכות רעילות, חומרים מסרטנים

בין המסננים המרכזיים בשוק קיימים: סנן המכני– סנן זה חוסם את כניסת החלקיקים הגדולים באופן יחסי וסנן פחם פעיל– הסנן קיים בכל מערכות הסינון אשר נמכרות בישראל והוא משפר את טעמם וריחם של המים. סנן הפחם הפעיל מבצע את פעולתו באמצעות הרחקת כלור ותרכובות אורגניות אך הוא אינו מפחית את כמות המינרלים, החיידקים (לפעמים הופכים הסננים לבית גידול לחיידקים) והמתכות במים, כך שרמת הקושיות נשארת זהה. אל מסננים אלה מצטרפות מערכות האוסמוזה ההפוכה. המערכות כוללות סנן מכני, סנן פחם פעיל ומכילות ממברנה אשר מאפשרת מעבר בלעדי למים. הממברנה מפחיתה את כמות המינרלים והמתכות אך היא אינה מרחיקה תרכובות אורגניות. יעילות המערכת נקבעת לפי איכות הממברנה ולחץ המים. יש לציין כי המערכות מבזבזות מים רבים. מערכות לטיהור מיקרוביאלי הינן סוג נוסף של מערכות טיהור מים והן מטפלות בבעיה המיקרוביאלית בעזרת אמצעים מכניים או באמצעות מנורת כספית בעלת קרינה על סגולית.   אם החלטתם לרכוש מסנן מים הקפידו לוודא כי מערכת הסינון נבדקה במעבדה אשר נושאת אישור וכי המסנן מחזיק בתו תקן. אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו- חברת אקווה- נט ולקבל סיוע וייעוץ לאורך כל התהליך. צרו קשר. אנחנו כאן בשבילכם.     .   .

 וחומרים אורגניים, ישנן מערכות אחרות אשר מונעות מעבר חיידקים ועוד. מערכות אשר מטפלות במי השתייה מיועדות להתחבר אל מבוא המים אשר נמצא בחלל. מערכות אלו מספקות מים לכל נקודות המים אשר נמצאות במקום. נוסף על כך, יש מערכות שמטרתן להתחבר לנקודת מים אחת. מערכות אלו מתחלקות ל- 2: מערכות אשר מחוברות אל רשת אספקת המים ונמצאות תחת לחץ רשת המים באופן קבוע (לרוב, מתחברות המערכות אל ברז אשר נמצא במטבח וניתן לקבל מים נקיים דרך המערכת) ומערכות שאינן מחוברות אל רשת אספקת המים, כמו למשל כדים וכו'.

מסנני המים הפופולאריים בשוק

 

 

 

צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

קרליבך 14 תל אביב

טלפון ליצירת קשר 0583325647

אודות