אקווה סינון מים

מסנן אבנית לבית

סינון אבנית חול וחלודה

מסנן אבנית לבית – פתרון איכותי לחיים בריאים

 

ללא מים לא היינו חיים- המים מהווים כ- 60 % ממשקל גופנו והם חשובים לכל הפעילויות שאנו מבצעים.  שמירה על כמות מים קבועה וכמות מומסים מסוימת הינה קריטית לחיינו.  המים שומרים על הבריאות שלנו, מסייעים לפעולת העיכול, שומרים על העור ועוד – אך כאשר המים מכילים מתכות שונות, עלולה שתייתם להזיק לנו, ולא רק לנו – מים מזוהמים עשויים לפגוע גם במכשירי חשמל (כמו למשל קומקום חשמלי, מכונת כביסה, מדיח כלים ועוד), האבנית עלולה להצטבר על דפנות המכשירים, לפגוע בתפקודם ולהעלות את משך זמן ההפעלה, דבר אשר יגרום לעלייה בכמות צריכת החשמל בבית ועוד. תודות להתפתחות הטכנולוגיה, אנו יכולים להתמודד עם הבעיה ולאפשר לעצמנו לשתות מים נקיים ובריאים.          באמצעות רכישת מסנן אבנית לבית, ניתן למנוע מחול, בוץ, חלודה וגופים זרים להיכנס אל המערכת וניתן למנוע את האבנית.    כמובן, שחשוב לרכוש מסנן אבנית אשר עומד בתקני הבריאות והאיכות.    

שתו מים נקיים מאבנית ולכלוך ושימרו על הבריאות !

במהלך השנים האחרונות, החלו אנשים רבים לשמור על בריאותם.   עליית המודעות בנוגע לבריאות הגוף והנפש, כוללת כמובן את חשיבות שתיית המים.   אם עד היום לא שתיתם מספיק מים, תוכלו להיעזר במסנן האבנית לבית ולהתחיל לשתות כמות גדולה יותר של מים נקיים וטעימים.  תוכלו לרכוש את מסנן האבנית לבית במחירים נוחים ביותר, בצורה זו לא תצטרכו לרכוש בקבוקי מים, תוכלו לחסוך כספים, לא תצטרכו להיסחב עם בקבוקי מים כבדים, תאפשרו למכשירי החשמל שלכם להישאר נקיים מאבנית ולהחזיק מעמד במשך שנים רבות, תחסכו בעלויות החשמל ולא תפגעו בסביבה.

אז איפה אפשר לרכוש מסנן אבנית לבית ?

אם אתם מעוניינים להתקין מסנן אבנית לבית, תוכלו לפנות אל חברת אקווה- נט וליהנות ממגוון פתרונות איכותיים.     חברת אקווה נט מספקת שירות למגזר הפרטי והעסקי ומעניקה לכל לקוח שירות אישי ומקצועי.   עובדי החברה יסיעו לכם למצוא את מסנן האבנית הביתי אשר מתאים לצרכים שלכם.  כך, תוכלו לשתות מים צלולים, תחסכו כספים ותשמרו על בריאותכם.

מסנן אבנית מומלץ

המים בישראל מלאים באבנית. האבנית עשויה משקעי סידן והיא נוצרת לאחר שמחממים את המים. ככל שיש יותר סידן במים – כך תיווצר יותר אבנית.   כידוע, הסידן בריא לגופינו, אך כאשר מדובר על כמויות גדולות כל כך, הוא הופך לבעייתי עבורנו ועבור מכשירי החשמל אשר נמצאים בביתנו.   בכדי להתמודד עם הבעיה, מומלץ לרכוש מסנן אבנית איכותי אשר עומד בכל תקני הבריאות.   מסנן האבנית מאפשר למשתמשים ליהנות ממים צלולים ונקיים ללא חול, חלודה, בוץ וגופים זרים. מסנן המים מותקן לאחר שעון המים, בכניסה הראשית של הבית והוא מכיל סנן גליל רשת מנירוסטה. סנן הנירוסטה מחזיק מעמד במשך זמן רב ולא צריך להחליף אותו, כל מה שצריך לעשות הוא לנקז את הברז כמה פעמים בשנה ובהתאם לצורך.                                                                            השוק מציע ללקוחות בחירה בין מגוון מסנני מים, ביניהם תוכלו למצוא מסנן פחם פעיל, מסנן אשר עובד בשיטת אוסמוזה הפוכה, מסנן UV, מסנני סיליפוס ופוספטים, פילטר בריטה, מסננים מכאניים, מסננים משולבים ומינירליזטור.

הסבר על  כמה סוגי מסננים

מסנן פחם פעיל מושך אליו חלקיקים אשר מהווים בעיה. באמצעות השימוש במסנן פחם פעיל ניתן להרחיק תרכובות אורגניות ולשפר את ריח המים וטעמם. כמו כן, הוא לא פוגע במינרלים.   חשוב לדעת כי מסנן פחם פעיל אינו מטפל במים קשים ואינו מרחיק חיידקים ומתכות (לפעמים הוא אפילו מושך את החיידקים).  שיטת האוסמוזה ההפוכה הינה שיטה אחרת אשר כוללת ממברנה. הממברנה ממוקמת בתוך המערכת. האוסמוזה ההפוכה משתמשת בלחץ חיצוני גבוה, מבוקר  והיא מאפשרת רק למים נקיים לעבור ולהגיע אל ביתנו.   שיטת האוסמוזה ההפוכה אינה מרחיקה תרכובות אורגניות (בכדי להרחיק את התרכובות האורגניות ניתן להוסיף לה מסנני פחם), היא מפחיתה את כמות המינרלים ורק כ- 25 % מהמים מגיעים אלינו. כמו כן, ניתן להשתמש במסנני UV. סנן ה- UV מסוגל למנוע מעבר של חיידקים. הסנן מכיל מנורת כספית אשר מפיקה קרינה על סגולית. כמובן שיש עוד מגוון סוגי מסננים.

איך בוחרים ?

מכיוון שיש מגוון סוגים של מסנני אבנית ולכל מסנן יש יתרונות וחסרונות משלו, מומלץ לבדוק כמה מסננים, להבין כיצד הם מתפקדים ולבחור במסנן אשר מתאים לצרכים שלכם

מסנן אבנית ביתי – למים נקיים, טעימים וצלולים !

כבר בגיל צעיר אנו לומדים כי המים חשובים לבריאותנו – הם שומרים על התפקוד הגופני שלנו, מסייעים לתהליך העיכול, מנקים את הגוף, חשובים לעור, מרעננים ועוד. נוסף על היתרונות הרבים של המים, חשוב לשתות אותם כשהם נקיים מאבנית.   האבנית נוצרת בעקבות שקיעת סידן ומגנזיום. המינרלים הללו מומסים במים בעקבות חימום ויוצרים את החומר הלבן – אפור שאנו מוצאים בקומקום החשמלי, בדוד החשמל ועוד.  האבנית עלולה להזיק לאדם, לחי, לצמחייה ולדומם.   לשמחתנו, אפשר לטפל בבעיה בקלות – ניתן לפנות אל חברה מקצועית ובעלת ניסיון אשר מספקת פתרונות סינון מים ולרכוש מסנן אבנית ביתי ואיכותי.    מסנן המים יותקן בכניסה הראשית לאחר שעון המים והוא ימנע מגופים זרים, חול, בוץ ועוד להיכנס למערכת.   מסנן מים ביתי ימנע מהאבנית להתגבש ויאפשר לבני הבית ליהנות ממים נקיים, טעימים וצלולים.

מסננים את האבנית וצורכים פחות חשמל

יתרון נוסף של מסנן המים הביתי הוא חסכון בחשמל, שמירה על מכשירי החשמל והגנה על הסביבה.  כאשר המים מכילים אבנית, הם עלולים לכסות את מכשירי החשמל הביתיים כמו מכונת הכביסה, הקומקום החשמלי, מדיח הכלים, דוד החימום ועוד, כתוצאה מכך, תהיה ההפעלה ממושכת יותר – תצריך יותר חשמל ותגרום לחשבון החשמל לגדול.   נוסף על כך, עשויה האבנית לפגוע במכשירי החשמל.  באמצעות מסנן האבנית הביתי, יוכלו מכשירי החשמל להחזיק מעמד לאורך זמן רב, יהיה ניתן לשמור על הסביבה ולהפחית את עלויות החשמל.

 

מסנן אבנית ביתי אשר עומד בתקנים

השוק מכיל מגוון סוגים של מסנני אבנית ולכן יש לרכוש את מסנן האבנית הביתי בחוכמה.    לפני רכישת מסנן האבנית הביתי, חשוב לוודא כי הוא וכל חלקיו עשויים מחומרים איכותיים, עמידים וכי הם עומדים בכל התקנים הדרושים.      כמו כן, יש לוודא שבחרתם בפילטר המתאים ביותר לצרכים שלכם.נוסף על כך, יש לבקש תעודת אחריות ולוודא כי התקנת מסנן האבנית מתבצעת על ידי בעל מקצוע מנוסה.   באמצעות התקנת מסנן אבנית ביתי, תוכלו לשפר את בריאותכם, תחסכו כספים רבים, תגרמו למכשירי החשמל להאריך שנים ולא תפגעו בסביבה.

מסנן אבנית חיצוני – לשפר את איכות החיים שלכם !

המים במדינתנו עשירים באבנית, אבנית בריכוז גבוה עלולה לפגוע במי השתייה שלנו ולגרום לפגיעה במערכות גופינו –  מים שאינם נקיים וצלולים עלולים למנוע מהגוף להתנקות בצורה יעילה.    ריכוז האבנית עלול לפגוע גם במכשירי החשמל שלנו – בקומקום החשמלי, במדיח הכלים, במכונת הכביסה ועוד.     האבנית אשר מצטברת על מכשירי החשמל, שוקעת על הדפנות, מעלה את צריכת החשמל ומונעת מהם להחזיק מעמד לאורך שנים.  באמצעות פנייה אל חברה מקצועית אשר מספקת פתרונות של מערכות טיהור מים, תוכלו למנוע את הצטברות האבנית, החול, החלודה וכו' וליהנות ממים נקיים ואיכותיים.    חשוב מאוד לפנות אל חברה אשר מספקת שירותי תחזוקה, מחליפה מסננים ומעניקה לכל לקוח שירות אישי ומקצועי. כמו כן, יש לפנות לחברה אשר מספקת פתרונות שמתאימים לכל סוגי הצנרות, מגנה על הצנרת ועל מוצרי החשמל, ממיסה את האבנית הקיימת , מסננת את הזיהומים, לא פוגעת בלחץ המים, עמידה בפני מזג האוויר, מעניקה אחריות, שירות מתאים ועוד.                                                                 

לבחור בחברה המתאימה

מכיוון שיש מגוון חברות אשר מספקות מסנני אבנית ולא כולן מעניקות שירות איכותי ומסננים עמידים וטובים, מומלץ להיעזר באינטרנט, לבדוק מספר חברות, לקרוא המלצות או לקבל המלצות מחברים ומכרים אשר התקינו מסנן אבנית חיצוני וכו'.   לאחר שתשקלו את כל הפרמטרים, תוכלו לבחור במסנן האבנית המתאים ביותר.    במידה ותפנו אל חברת אקווה נט, תוכלו לקבל שירות מקצועי מעובדי חברה מנוסים ומחירי המסננים יהיו נוחים.

לקבל שירות ממתקין מנוסה בלבד

עניין חשוב נוסף יהיה לבחור בבעל מקציע מנוסה אשר יודע כיצד להתקין את מסנן המים בצורה הנכונה. התקנה לא נכונה תפגע בכל התהליך – כספכם יבוזבז, תמשיכו לשתות מים אשר מכילים אבנית ושאר משקעים אשר פוגעים בבריאות, מכשירי החשמל שלכם יפגעו ולא יאריכו שנים, עלות החשמל תישאר גבוהה ועוד.   התקנה נכונה תאפשר לכם ליהנות ממים נקיים ובריאים (דבר אשר יגרום לכם לשתות יותר ולשפר את בריאותכם), צריכת החשמל תפחת ותאפשר לכם לשמור על המצב הכלכלי ועוד.   כל ההטבות הללו יגרמו לעלייה באיכות החיים שלכם.

מסנן אבנית- לבעיה אחת פחות

בעיית האבנית היא בעיה מוכרת בישראל ובמידה והיא אינה מטופלת כראוי היא עלולה לגרום לנזקים רבים.

למרות שמדינתנו מודעת לבעיית האבנית ומנסה לספק לתושבי הארץ מים נקיים, היא לא מצליחה לסנן את המים עד לרמה הדרושה, כלומר- עד למצב בו לא יכילו המים מזיקים ואבנית. בכדי להתגבר על בעיית האבנית, פיתחו חברות שונות אשר מתעסקות בתחום פתרונות סינון מים מסנני אבנית.

מסנני האבנית אינם משמשים רק לצרכי שתייה, הם משמשים אותנו לצרכים נוספים כגון: הפחתת צריכת החשמל, שמירה על איכות הסביבה, שימוש במקלחת, שימוש בקומקום, כביסה, הדחת כלים ושימוש במכשירי חשמל נוספים.

כיצד נוצרת האבנית וכיצד ניתן לטפל בה?

האבנית היא תוצאה של חימום מים אשר מלאים ביונים של מגנזיום וסידן. ככל שכמות המגנזיום והסידן במים עולה, הם הופכים למים קשים. האבנית נצמדת לדפנות הצנרת ומקטינה את קוטרו של הצינור בהדרגה. כתוצאה מהדבר, יורד לחץ המים החמים. במידה ונוצרת סתימה יש להחליף את הצנרת. החלפת הצנרת עשויה לעלות כ- 1,500 שקלים ומעלה לנקודה אחת וכ- 14,000 שקלים בממוצע לכל הבית. במילים אחרות- החלפת הצנרת אינה משמחת כלל וכלל.

עליית צריכת החשמל הינה תוצאה של הצמדות האבנית לגופי החימום. הדבר פוגע במצב הכספי של המשתמש ומזהם את הסביבה.

אם נמאס לכם מכמויות האבנית אשר ממלאות את ביתכם- נמצאות במים שאתם שותים, מכסות את מכשירי החשמל וגופי החימום, גורמות לסתימה בצנרת, מעלות את עלויות החשמל (1 מ"מ אבנית מהווה תוספת של כ- 10% בצריכת החשמל) וכו', רצוי שתבצעו מחקר שוק ותפנו אל חברה איכותית אשר משווקת מסנן אבנית יעיל ועמיד.

ניתן לטפל באבנית בדרכים שונות ומגוונות. אחת הדרכים המקובלות ביותר הינה שימוש בפולי פוספט, או בשמם המוכר- כדורי סיליפוס. כדורי הסיליפוס הינם "כדורי מינראלים" והם מונעים את הצטברותה של האבנית.

 

 

בוחרים מסנן אבנית? על מה חשוב להקפיד?

השוק מציע מגוון סוגים של מסנני אבנית והמסננים נבדלים זה מזה ביעילותם, איכותם, עמידותם ומחירם.

בין סוגי המסננים תוכלו למצוא סנן מים אשר מותקן אחרי שעון המים הראשי ומסנן את כל המים במקום, מסנן אשר מותקן בכניסה הראשית לבית ומונע כניסת חול, חלודה ובוץ, מסנן נירוסטה אשר מסנן מוצקים שונים כגון: לכלוך, חלודה, חול, אבנית וכו', מסנן אבנית אשר מפחית את כמות האבנית, מונע חלודה ולכלוך ומסנן מזהמים שאינם מסיסים ועוד.

בכדי שלא לבחור במסנן מים שאינו איכותי, יש לבדוק את המסננים הקיימים בקפדנות. מומלץ להיעזר באינטרנט, לקרוא על סוגי מסנני אבנית ולקבל המלצות מאנשים אשר רכשו אותם. נוסף על כך, יש לבחור במסנן אבנית אשר עומד בכל התקנים המחמירים ביותר ולוודא כי החברה מספקת אחריות.

אם אתם מעוניינים להפחית את צריכת החשמל, לשמור על מכשירי החשמל, להפחית את זיהום הסביבה וכמובן- לשתות מים בריאים ונקיים, אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו- חברת אקווה- נט, לרכוש מסנן אבנית איכותי ועמיד ולפתור מספר בעיות על ידי פעולה פשוטה אחת.