מסנן אבנית לבית אקווה

השאירו פרטים ונשמח ליצור קשר בהקדם

איכות ובריאות מעל הכל

מסנן אבנית לבית  סינון מים ביתי התקנה על הברז הראשי 

סינון חול חלודה ומוצקים מרחפים 

 

סינון מים

סינון מים מיקרוני רשת נירוסטה פנימית המכילה כדוריות סילפוס הגורומות לשיקוע האבנית החלפה אחת לחצי שנה

מחירים ללא תחרות

מסנן אבנית לבית  ב490 שח בלבד רק באקווה נט סינון מים ביתי

אקווה סינון מים

מסנן אבנית דירתי

מסנן אבנית דירתי – מגוון פתרונות במתקן אחד !

ללא מים, לא היינו יכולים לחיות. המים שומרים על הבריאות שלנו – מעוררים, מסייעים למערכת העיכול, מיטיבים עם עור הפנים, מנקים את הגוף ועוד, אך הם גם מכילים אבנית בכמות רבה – כמות אשר עלולה לפגוע בבריאותנו ולא רק בנו – אלא גם בצומח, בדומם ובבעלי החיים.  למשוך חיידקים, לגרום לעששת ועוד, היא עלולה להאט את הצמיחה וההתפתחות של הצמחים, עלולה לסתום את הצנרת ולפגוע במכשירי החשמל (דבר אשר יגרום לצריכת חשמל מוגברת ולבזבוז כספים).  האבנית היא חומר לבן – אפרורי אשר מורכב ממגנזיום וסידן, המינרלים הללו שוקעים במים לאחר חימום והופכים לחומר הגבישי הבעייתי.                                                                                       במרבית המקרים, תמצא האבנית בקומקום או בדוד החשמל.    ניתן לפתור את הבעיה ולהפחית את כמות האבנית אשר מצויה במים באמצעות מסנן אבנית דירתי. מסנן האבנית הדירתי ימנע מהאבנית להתגבש, יאפשר לבני הבית ליהנות ממים נקיים וצלולים, יגרום למכשירי החשמל להאריך שנים, יפחית את עלויות החשמל וישמור על הסביבה.

אז איפה קונים את מסנן האבנית הדירתי ?

קיימים מגוון מסננים מים משוכללים ופחות משוכללים.  בכדי לבחור במסנן מים איכותי, יש לפנות אל חברה מקצועית בעלת ניסיון – כמו למשל חברת אקווה נט. החברה מציעה מגוון סוגים של מסננים וביניהם גם מסנן אבנית דירתי.  עובדי המקצוע של חברת אקווה נט יעניקו לכם שירות מקצועי ואמין.  מסנני המים של החברה יותקנו בצינור הראשי, ימנעו אבנית, חלודה, לכלוך, שערות, ימנעו את הופעת האבנית בצנרת, בגופי החימום, יחסכו בהוצאות – בצריכת החשמל וכמובן, יעמדו בתקנים, ימנעו חיידקים, לא יפגעו בסביבה, יהיו פשוטים להרכבה וימכרו במחירים הוגנים.

שומרים על הבריאות ומשפרים את איכות החיים !

באמצעות מסנן האבנית הדירתי, תוכלו לשמור על בריאותם, על מצבכם הכלכלי ותוכלו לשפר את איכות החיים שלכם.     במידה ויש לכם שאלות נוספות ואתם מתלבטים בין מגוון מערכות הסינון, תוכלו לפנות אל החברה ולקבל ייעוץ מנציגינו המקצועיים והמנוסים, בצורה זו, תוכלו לבחור במסנן האבנית הדירתי המתאים ביותר לצרכים שלכם.

מסנן אבנית דירתי

המים בישראל מלאים באבנית. מדובר על בעיה אשר קיימת מזה שנים רבות.

 האבנית הינה תוצאה של חימום מים אשר מלאים במגנזיום וסידן. ככל שכמות הסידן והמגנזיום גבוהה יותר- כך הופכים המים לקשים יותר.

האבנית עלולה לגרום לנזקים רבים כגון: סתימות בצנרת, שיבוש מכשירי החשמל ביניהם- הקומקום החשמלי, מדיח הכלים, מכונת הכביסה, דוד השמש וכו', עשויה לגרום לעלייה בצריכת החשמל אשר תוביל להוצאות גבוהות, עשויה לדרוש מבני הבית להחליף צנרת וכו'. כמו כן, עשויה האבנית לפגוע בסביבה או הגרוע מכל- לפגוע במי השתייה שלנו, דבר אשר יזיק לבריאותנו (המים הקשים עלולים לגרום לבעיות בדרכי השתן ולאבנים בכליות). בכדי למנוע את הנזקים השונים מומלץ להתקין מסנן אבנית דירתי.

מסנן אבנית דירתי- לשים לאבנית גבולות

 מסנן האבנית הדירתי הינו מומלץ ביותר משום שהוא מסוגל לפתור את בעיית האבנית.

סנן אבנית דירתי איכותי יגן על הצנרת וימנע את הצטברות האבנית, ישמור על גופי החימום השונים (ביניהם: מדיחי כלים, קולטי שמש, דוודים וכו') ויסייע להם להאריך שנים, ימנע ממוצקים שונים כגון: בוץ, טפילים, מים חומים וכו' לעבור, ימנע את התגבשות האבנית על הכלים הסניטרים, יחסוך שימוש בחומרי ניקוי, לא יפגע בלחץ המים, יהיה עמיד בפני מזג האוויר, לא יצריך תחזוקה יקרה, יחסוך בצריכת החשמל משום שהאבנית לא תדבק אל המכשירים ותבודד אותם ולא יפגע בהרכב המינרלים.

מעוניינים לרכוש מכשיר אחד וליהנות מכל היתרונות?

השוק מציע מגוון מסנני אבנית דירתיים, ולכן, יש לבחור את מסנן המים שלכם בקפידה ולוודא כי הוא עונה על הצרכים שלכם, כי הוא מחזיק בתקן  NSFו- FDA ועומד בסטנדרטים של ארגון המזון והחקלאות של האו"ם ושל ארגון הבריאות העולמי.

אם אתם מעוניינים למצוא מסנן אבנית דירתי איכותי תוכלו לפנות אלינו.

 החברה שלנו- חברת אקווה- נט מספקת פתרונות טכנולוגיים איכותיים לטיפול במים. החברה מעניקה שירות למגזרים שונים, ביניהם: המגזר התעשייתי, המגזר החקלאי והמגזר הפרטי. שירותינו כוללים: מתן ייעוץ, התקנה ומכירה של מערכות לסינון מים.

חברת אקווה- נט- מה אנחנו מציעים לכם?

במידה ואתם מעוניינים לרכוש מסנן אבנית דירתי, נוכל להמליץ לכם על מסנן אבנית S.L.D.  מסנן אבנית זה מיוצר בקיבוץ עמיעד וכולל כדוריות סיליפוס. מסנן האבנית יסנן את החול, החלודה ויתר הגופים הזרים וימנע מהם להיכנס אל המערכת.

באמצעות המסנן יהיה ניתן למנוע את האבנית, ליהנות משתיית מים נקיים, צלולים ובריאים, להפסיק לרכוש ולהיסחב עם בקבוקי מים, לשמור על מכשירי החשמל ולחסוך כספים אשר בוזבזו לשווא. עובדי החברה המקצועיים שלנו סייעו למגוון לקוחות במציאת הפתרונות המתאימים ביותר וניסיונם יאפשר להם למצוא פתרון עבור כל לקוח.

אתם מוזמנים לצור קשר ולקבל שירות מקצועי ואדיב. שלכם. חברת אקווה –נט, פתרונות וטיפול במים.

מסנן מים  מסנן אבנית מסנן מים עמיעד מסנן מים ביתי סינון מים סינון אבנית טיהור מים סינון אבנית פילטר מים פילטר אבנית

צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

קרליבך 14 תל אביב

טלפון ליצירת קשר 0583325647

אודות