מסנן אבנית לבית אקווה

השאירו פרטים ונשמח ליצור קשר בהקדם

איכות ובריאות מעל הכל

מסנן אבנית לבית  סינון מים ביתי התקנה על הברז הראשי 

סינון חול חלודה ומוצקים מרחפים 

 

סינון מים

סינון מים מיקרוני רשת נירוסטה פנימית המכילה כדוריות סילפוס הגורומות לשיקוע האבנית החלפה אחת לחצי שנה

מחירים ללא תחרות

מסנן אבנית לבית  ב490 שח בלבד רק באקווה נט סינון מים ביתי

פילטר אבנית עמיעד - זה מה שיגרום לכם להיות בריאים יותר

העולם הזדהם ואנשים קונים יותר מים מינרלים או מסנן מים היות ומי הגשם עושים דרך ארוכה, עד שהם מגיעים לברזים שלנו, האדמה סופגת את כל הפסולת מהתעשייה ומגורמים נוספים וכך, המים הופכים להיות מסוכנים יותר לשתייה. את הלכלוך, ניתן להפריד באמצעות מסנני פחם. לעומת המים המינרלים שאנו רוכשים היות ומים מסוננים, וברים תהליך של מערכת אולטרה סגול- UV, כך שהחיידקים יושמדו. איכות המים, הופכת להיות גבוהה יותר ולכן אנשים מעדיפים להוציא סכום חד פעמי על מתקני סינון ביתי, מאשר לרכוש מים מינרלים.

מים הם חיים

גוף האדם, בנוי מ-70% מים, כך שהמים הם הדבר הנחוץ ביותר לאדם. זו הסיבה שהמודעות להם היא גבוהה ואנשים היום נזהרים משתייה של מי ברז שלא עברו סינון. ישנם אנשים שהמלצת הרופאים שלהם, היא שתייה של מים טהורים. אנשים שסובלים מבעיות בפרקים, מעייפות כרונית, מודים כ הרגשתם הבריאותית השתפרה בגלל שתייה של מים טהורים. רבים רוכשים מסנן מים או מערכת של טיהור מים ביתית. מערכת זו היא נוחה וניתן לעשות בה שימוש גם למשקאות חמים או קרים, בימי החורף והקיץ ובכל עונות השנה.

גם בבישול, אנשים היום כבר עושים שימוש במים מסוננים וטהורים, בגלל השמועה של פלואוריד וחומרים כימיים אחרים שחודרים למים שלנו. כך הם רגועים יותר שהמים שהם עושים בהם שימוש הם בריאים לבני המשפחה ולהם.

 להיות בריאים יותר עם מסנן המים האיכותי של אקווה נט

בגלל עלויות של בקבוקי המים המינרליים, אנו מחשבים ורואים כי הרבה יותר משתלם לרכוש מסנן מים אם בתור יחידה חיצונית, או אם בתור מערכת בית שמטהרת את המים הביתיים שלנו והיא מכילה גם סוגי מסננים שונים שהם יעילים ואנו חשים כי הבריאות שלנו היא תחת שליטה. חברת אקווה נט, בבעלותה של הנדסאי מים , הינה אחת החברות הוותיקות יותר לכל הקשור לטיפול במים, אם בתעשייה, למגזר הפרטי או למוסדות. מסנני המים של חברת אקווה נט הם מבין היעילים ביותר וכן, כל המסננים והמתקנים לטיהור, הם תחת תו תקן של מכון התקנים.

אקווה סינון מים

צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

קרליבך 14 תל אביב

טלפון ליצירת קשר 0583325647

אודות