מסנן אבנית לבית אקווה

השאירו פרטים ונשמח ליצור קשר בהקדם

איכות ובריאות מעל הכל

מסנן אבנית לבית  סינון מים ביתי התקנה על הברז הראשי 

סינון חול חלודה ומוצקים מרחפים 

 

סינון מים

סינון מים מיקרוני רשת נירוסטה פנימית המכילה כדוריות סילפוס הגורומות לשיקוע האבנית החלפה אחת לחצי שנה

מחירים ללא תחרות

מסנן אבנית לבית  ב490 שח בלבד רק באקווה נט סינון מים ביתי

סינון מים

כמה סוגי מים אתה מכיר?

אם תשאלו אנשים שונים אילו סוגי מים הם מכירים, תקבלו את הרשימה הבאה: "מים מזוקקים, מים צלולים, מי ים ומים מזוהמים". אולי תופתעו לגלות זאת, אך ישנם תשעה סוגים שונים של מים. סוגי המים הקיימים הינם: מים קשים, מים רכים, מי גשמים, מי ברז לאחר רתיחה, מי שלגים, אוסמוזה הפוכה, מים מזוקקים, מים ללא יונים כבדים ומים מסוננים.

להלן הסבר קצר על 9 סוגי המים השונים:

1.מים קשים- המים הקשים מגיעים מאגמים ובארות. סוג מים זה נקרא  מים קשים. המים הללו מלאים בסידן, ברזל, מגנזיום ונתרן – כל אלו הינם מינראלים שאינם אורגניים. המים הקשים מוכרים לנו בשמות- "מי מעיינות" או "מים מינראליים".

2. מים רכים-  המים הללו רכים יותר מהמים הקשים. גם סוג מים זה מכיל מינרלים שאינם אורגניים אך הכמות של אותם המינראלים קטנה יותר מהכמות המצויה במים הקשים. גם המים הרכים נמכרים בשווקים בשם: "מים מינרלים" וכו'.

3. מי גשמים- מי הגשמים אינם מומלצים לשתייה משום שמזג האוויר מזהם אותם.

4. מי ברז לאחר רתיחה-  בתהליך הרתחת מי הברז נהרגים חיידקים. למרות שמים אלו נשמעים בריאים, ריכוז המינרלים בהם גבוה יותר. בצורה זו, נכנסים לגוף חיידקים מתים. חשוב לזכור כי מים אלו מכילים כימיקלים.

5. מי שלגים- מי השלגים אינם מומלצים לשתיה( כמו מי הגשמים). מים אלו מכילים חיידקים ומינרלים שאינם אורגניים.

6. אוסמוזה הפוכה- האוסמוזה ההפוכה כוללת תהליך של טיהור מים וסינון מים. לפי מחקרים אשר בוצעו בנושא, התגלה כי המים ממכשיר האוסמוזה הינם המים הטהורים ביותר לאחר המים המזוקקים. לשיטת האוסמוזה ההפוכה יתרונות וחסרונות.

7. מים מזוקקים- מים אלו עברו תהליך של טיהור. במהלך התהליך המים מורתחים- כך שהחיידקים, הכימיקלים והמינרלים נעלמים. לאחר מכן האדים הופכים למים טהורים.

8. מים ללא יונים כבדים- מים אלו עברו תהליך אשר כולל החלפת יונים כבדים ביונים רכים. התוצאה המתקבלת הינה מים אשר דומים למים המזוקקים.

9. מים מסוננים- המים המסוננים עברו תהליך של טיהור וסינון באמצעות פילטרים. בצורה זו סוננו חלקיקי מינרלים שאינם אורגניים. בכדי להעניק למשתמש את המים האיכותיים ביותר, מקפידים יצרני המים להעביר את המים דרך אוזון או לחילופין אור אולטרא סגולי אשר ישמיד את החיידקים.

אפשר לרכוש את המסנן מכל חברה אשר מספקת מסנני מים ?

מים מסוננים הינם מים בריאים לשתייה. בכדי שתהליך הסינון יבוצע באופן הטוב ביותר, יש לפנות אל חברה אשר מתמחה בתחום ומשווקת מסנני מים איכותיים בלבד.

חשוב לציין כי מסנני המים אינם מונעים את חדירתם של החיידקים והמתכות הרעילות ובכדי לצרוך מים נקיים מחיידקים ומתכות יש לרכוש מערכת טיהור אשר מכילה מטהר מים, סנני פחם ועוד מחברה מקצועית ובעלת ניסיון אשר מבינה בתחום סינון המים.אם אתם מעוניינים לקבל מידע נוסף וליהנות ממים איכותיים ונקיים, תוכלו לפנות אל חברת אקווה- נט. נציגי החברה יענו על  כל השאלות שלכם באדיבות וסבלנות ואתם תיהנו מהמים הבריאים, הצלולים והנקיים ביותר

 

מסנן מים  מסנן אבנית מסנן מים עמיעד מסנן מים ביתי סינון מים סינון אבנית טיהור מים סינון אבנית פילטר מים פילטר אבנית

צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

קרליבך 14 תל אביב

טלפון ליצירת קשר 0583325647

אודות