מסנן אבנית לבית אקווה

השאירו פרטים ונשמח ליצור קשר בהקדם

אקווה סינון מים

מסנן אבנית לבית

מסנן אבנית מבית עמיעד 

התשובה הטובה והמוכרת ביותר שמהווה פתרון יעיל הינה התקנה של מערכת לסינון מים. בכל הבתים, ניתן לראות מערכות אלה, אשר יעילות לא רק לשתייה של מים נקיים ללא אבנית וחלקיקים שונים, כי אם גם לשמירה על מוצרי החשמל שלנו, כגון: קומקום חשמלי, קיטורית, מגהץ אדים ועוד מוצרי חשל הפועלים על מים.

מה הקריטריונים לבחירת חברה אמינה לסינון מים?

ישנם כמה קריטריונים לבחירת חברות סינון מים, כגון, הצגת אישור מכון התקנים, שנות וותק ומי נמנה על לקוחות החברה שמוכן לתת המלצות לגבי חברה זו או אחרת. חברות גדולות לסינון מים, עוסקות גם בטיהור המים לחקלאות ולתעשייה וכן, לבתי עסק, כגון מסעדות ובתי קפה. כדאי תמיד לפנות לחברות הגדולות והידועות, אשר עוסקות  שנים, בכל תחומי סינון המים, אם במגזר הפרטי , העסקי או  הציבורי. פעילות הסינון, כרוכה בהזרמת מים דרך הפילטר, המגיעים מרשת המים המרכזית. מדובר על פילטרים, המסננים חול, אבנית,  חלודה ולכלוך. מערכות טיהור מים משוכללות, יסננו בין היתר גם מתכות כבדות, מלחים שונים ממיסים אורגניים וחיידקים, מה שיסייע לבריאותם של בני הבית.

אקווה נט- החברה הידועה  ביותר לסינון מים

חברות סינון מים שתהיינה מקצועיות, תבדוקנה תחילה את לחץ המים לפני הקמה של מערכת סינון תת כיורית הלחץ חייב להיות מעל ל- 2.7 אטמוספרות. במידה ולחץ המים אינו עולה בדרישות אלה, יש להתקין משאבה, אשר תהיה כרוכה בעלות נוספת. חברת אקווה נט, מציעה ללקוחותיה מגוון מוצרים ושירותים שמעניקים פתרונות הולמים על בסיס אוסמוזה הפוכה, חלקי חילוף למערכות קיימות, ייעוץ והתקנה של מערכות סינון מים מורכבות לתעשייה ועוד.

אקווה- נט סינון מים

כבר התרגלו להודעות הקבועות אשר צצות מידי תקופה בכלי התקשורת ומדווחות על מצבם הרעוע או המצוין של המים בארצנו, וגם אתם, כמו רבים אחרים, וודאי העדפתם לשלם על בקבוקי המים ולסחוב אותם עד לקומה הרביעית, ככה רק ליתר ביטחון.

למען האמת, ישנה דרך לצרוך מים נקיים. הדרך יעילה, מרגיעה וחסכונית. הפתרון המדובר הינו התקנת מערכת סינון מים.

מטהר המים ומסנן המים- אפשרויות רבות

סינון המים יכול להתבצע בדרכים שונות. בין הדרכים הללו ניתן להשתמש במטהר מים.

את רוב מטהרי המים מתקינים מתחת לכיור כך שהם מתחברים לרשת אספקת המים. יש מערכות טיהור אשר מתחברות לראש ברז אחד. מערכות אלו כוללות מתג אשר מאפשר למשתמש לבחור בין מים רגילים ובין מים מסוננים. כמו כן, ניתן לחבר מערכת לטיהור מים ליד שעון המים. בצורה זו, יגיעו המים המסוננים לכל הברזים.

פעולת הסינון מתבצעת על ידי הזרמת מים דרך פילטר. הפילטר מסנן את הלכלוך כך שהמים המתקבלים נקיים מחלודה, חול וכו'. עם תום תהליך הטיהור, מתקבלים מים ללא מתכות, חיידקים, מלחים ומומסים.

אפשרות נוספת תהיה להתקין מיני בר. את המיני בר מתקינים מעל לכיור כך שהוא מתחבר למערכת המים. מערכת המיני בר מחממת ומקררת את המים. כמו כן, ניתן להוסיף למיני בר מערכת טיהור.

מערכות ומסננים פשוטים ומורכבים

מערכות סינון וטיהור המים מתחלקות למערכות פשוטות ומורכבות. המערכות הפשוטות מסננות אבנית, מונעות לכלוך וריחות והמערכות המורכבות פועלות באמצעות אוסמוזה הפוכה בה סינון המים איכותי יותר.

המסננים הפשוטים הינם: סנן מכני אשר מסנן חלקיקים מוצקים וסנן פחם פעיל אשר סופח חומרים אורגניים ומשפר את טעמם וריחם של המים. 

במערכות אשר מבצעות אוסמוזה הפוכה הממברנה מרחיקה מתכות אך אינה מרחיקה תרכובות אורגניות. מערכות אלו יכילו מסנן פחם פעיל וסנן מכני. החיסרון של שיטת האוסמוזה ההפוכה הוא שהיא מסלקת את המינרלים, פוגעת בטעם ומבזבזת הרבה מים. את מסנני המים יש להחליף כל חצי שה בערך. זמן ההחלפה תלוי בכמות המים אשר עברו דרך המסנן.

מעוניינים לרכוש מסנן מים איכותי?

אם אתם מעוניינים לרכוש מסנן מים איכותי או מטהר מים יעיל, אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו- חברת אקווה- נט. החברה שלנו מספקת פתרונות לטיפול ושיפור איכות המים. במידה ותפנו אלינו, תוכלו לקבל שירות מעובדים מקצועיים אשר מתמחים בנושא.

כמו כן, נוכל להתקין לכם מערכות סינון שונות כגון: מרכך מים, מז"ח (מונע זרימה חוזרת), בר מים, מסנני מים שונים ועוד. באמצעות מערכות הסינון המשוכללות שלנו תוכלו ליהנות ממים נקיים ותשמרו על בריאותכם, תחסכו בעלויות החשמל, לא תצטרכו לרכוש בקבוקי מים ותשמרו על מכשירי החשמל ועל איכות הסביבה.

צרו קשר ונשמח לסייע לכם בבחירת הפתרון המתאים ביותר.

 

 

צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

קרליבך 14 תל אביב

טלפון ליצירת קשר 0583325647

אודות